خبر قبلی

پیام تبریک مهندس لطفی ریاست محترم سازمان فاوا به مناسبت فرا رسیدن1400
۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۵

خبر بعدی

پیام تبریک مهندس لطفی ریاست سازمان فاوا به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
/۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵
news-88a626d4ee.jpg
اخبار - خبر سیستم خدمات الکترونیک شهروندان به زودی افتتاح خواهد شد


رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه گفت : سیستم خدمات الکترونیک شهروندان شامل سیستم یکپارچه شهرسازی آرشیو الکترونیک و شهروند سپاری به زودی افتتاح خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه مهندس محمدرضا لطفی اظهار کرد : سامانه خدمات الکترونیک شهروندان سامانه ای برای دسترسی راحت شهروندان کرمانشاهی به املاک است.

وی افزود این سامانه تحت عنوان سیستم یکپارچه شهرسازی است که در مناطق هشت گانه شهرداری راه اندازی شده که از ثبت درخواست تا استعلامپیگیری صدور پروانه عدم تخلف ساخت و ساز و .....در آن صورت میگرد.

لطفی ادامه داد : یکی دیگر از آیتم ها آرشیو الکترونیک است که تمامی پرونده ها در حوزه شهرسازی معماری و ...به صورت اسکن شده در آن ثبت شده است.آیتم سوم سیستم شهروندسپاری است که رییس سازمان فاوای شهرداری به آن اشاره کرد و در خصوص آن گفت : بعد از دو آیتم اولیه شامل سیستم یکپارچه و آرشیو الکترونیک سیستم شهروند سپاری جهت دسترسی کامل شهروندان به تمامی اطلاعات ملکی به صورت الکترونیک است که از این طریق می توانند هرگونه اطلاعات ملکی رصد پرونده های کمیسیون ماده صد درخواست ها و .... را کسب کنند.وی با بیان اینکه این سیستم به پورتال شهرداری متصل است و مردم میتوانند از این طریق وارد نقشه و اطلاعات ملکی خود شوند تصریح کرد :هم اکنون آرشیو شهرسازی به اتمام رسیده و انشاء لله به زودی با حضور اصحاب رسانه از سیستم خدمات الکترونیک رونمایی خواهد شد.لطفی هزینه اجرایی این پروژه را تا کنون مبلغ 80 میلیارد ریال اعلام و بیان کرد : مبلغ 50میلیارد ریال نیز در سال 1400 برای ادامه پروژه در نظر گرفته ایم.

رئیس سازمان فاوای شهرداری کرمانشاه در پایان گفت : راه اندازی این پروژه مزایای زیادی برای شهروندان دارد که می توان به امنیت و حفظ پرونده های شهرسازی حذف فیزیکی پرونده ها جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری بالابردن سرعت کار کاهش تخلفات تسریع در امور شهروندان و افزایش سطح آگاهی مردم اشاره کرد.


 

خبرهای مرتبط

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه