خبر قبلی

کنفرانس مطبوعاتی آقای مهندس لطفی ریاست محترم سازمان فاوا با اصحاب رسانه
۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

خبر بعدی

شرکت در مراسم روز بصیرت و میثاق با ولایت رییس و کارکنان سازمان فاوا در مکان مسجد النبی
/۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵
news-70f15a9f1c.jpg
اخبار - خبر جلسه معارفه معاونت فنی و پشتیبانی و معاونت نرم افزارو هوشمندسازی سازمان فاوا با حضور مهندس لطفی ریاست سازمان فاوا


معاونت فنی و پشتیبانی آقایمهندس ایرج محسنی

معاونت نرم افزارو هوشمندسازی خانم مهندس سمیه عزیزی


جلسه معارفه با صحبت های آقای مهندس لطفی ریاست سازمان شروع شد و ایشان شرایط قبلی و کنونی سازمان را بطور کامل تشریح کردند.ازجمله مسائل مهم از نظر وی هماهنگی بین معاونت های سازمان در راستای اهداف سازمانی بود.درضمن بسیار خرسند از تشکیل اطاق فکر در واحد مجتمع گلستان بودند که خروجی های بسیار خوب و موثری داشته است.در ادامه با مخاطب قرار دادن خانم مهندسعزیزی به عنوان معاونت نرم افزارو هوشمندسازی در جهت ایجاد تحول و انجام کار نو در زمینه کاری خود و استفاده از تمام پتانسیل موجود علیرغم کمبودهای حال حاضر تاکید کردند و انتظار دارند که بهترین نتایج ممکنه حاصل شود.در ادامه نیز از زحمات خانممهندس حقی و آقای مهندس امینی در زمینه شهرسازی تشکر و قدردانی شد و با تداوم این همکاری تیمی تاکید شد.

درضمن به بحث فشار کاری مضاعفی که بردوش جناب آقای مهندس رحمانی بود اشاره شد و با توجه به واگذاری یکی از معاونت های ایشان از فشار کاریشان کاسته شد و ضمنا قدردانی خاصی از وی به عمل آمد.جلسه با صحبت های آقای رحمانی ادامه پیدا کرد و ایشان به مشارکت همه واحد ها، همدل شدن و یکپارچه شدن مجموعه اشاره و تاکید کردند و معتقد بودند ثبات سیستم در گرو انجام کار تیمی است.

آقای مهندس لطفی به مواردی از جمله تعدد تشکیل جلسات ویدیو کنفرانس بعد از ویروس کرونا اشاره کردند و خوشبختانه تا الان چهار منطقه و اداره املاک کار آرشیو الکترونیک انجام شده و چهارمنطقه دیگر در مرحله اتمام کار هستند.

آقای مهندس ایرج محسنی معاونت جدید فنی و پشتیبانی به تحولات خوب و عظیمی که در زمان مدیریت آقایمهندس لطفی به وجود آمده پرداختند و اعتقاد داشتند که سازمان فاوا به جایگاه واقعی خود درحال نزدیک شدن است.

و تاکید کردند باید تمام پرسنل از شان و شخصیت بالا برخوردار شوند.

در ادامه جلسه نیز از زحمات آقای مهندس چاره جو درجهت طراحی و پشتیبانی پورتال جدید که در شان شهرداری کرمانشاه است تشکر و قدردانی شد و ایشان اعتقاد داشتند که درآمدزایی از طریق پورتال باید در دستور کار قرار گیرد.

در خاتمه جلسه درخصوص برخی مسائل از جمله کاهش تعدد فیش های واریزی و غیره و پیگیری خانم عزیزی در این زمینه تاکید و سفارشات لازم انجام گردید.

 

  

 

خبرهای مرتبط

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه