مدیر عامل
خدمات الکترونیک

 
اوقات شرعی
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
اخبار > ردیابی آنلاین خودرو ها در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری


  چاپ        ارسال به دوست

ردیابی آنلاین خودرو ها در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا با توجه به افزایش ارتباطات درون شهری، مدیریت و هدایت ناوگانهای خودرویی مانند ناوگان حمل و نقل سازمانها، خودروهای باربری و ... کنترل و نظارت امری ضروری به نظر می رسد. در این راستا سیستمهای مکانیزه و هوشمند به کمک مجموعه ها آمده تا با در اختیار گذاشتن امکانات بهتر و بیشتر مشکلات ناشی از وابستگی سیستم به انسان را کاهش داده و ناوگانی منظم و منسجم را به همراه مدیریتی کارآمد جهت دهند.

سیستم ردیاب خودرو و ردیاب اشخاص از جمله راه حلهای جدید در زمینه مدیریت افراد و ناوگان حمل و نقل می باشد که با کمک اطلاعات جغرافیایی و فناوری سیستم GPS امکان مکان یابی خودروها و ارائه خدمات به آنها، در محل تسهیل شده است و در کنار این سیستم سامانه رهگیری خودروها با تعیین موقعیت و وضعیت آنها امکان شناسایی خودروها و یا گزارش گیری از پارامترهای مورد نیاز، به صورت مکانیزه را میسر میسازد.

هدف از این طرح افزایش بهره وری و هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل با عنوان مدیریت ناوگان می باشد.

سیستم ردیاب یکی از راهکارهای موثر در نظارت و کنترل خودرو در سازمان های مختلف می باشد که میتواند بهترین پارامترهای مدیریتی را جهت بهینه سازی، کاهش هزینه ها و کنترل خودروها در اختیار مدیران قرار دهد.

با توجه به مطالب فوق سازمان فاوای شهرداری، سیستم فوق را به صورت پایلوت بر روی چند خودرو نصب نموده تا در اسرع وقت پس از سیر مطالعاتی در این زمینه و بررسی برخی موارد، بتواند آن را در مقیاس کلان، در شهرداری کرمانشاه جامعیت دهد.


١٢:٢٠ - 1397/05/13    /    شماره : ٨٠٢٤    /    تعداد نمایش : ٧٥خروج
رهبر معظم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8041 | بازدید امروز : 64 | کل بازدید : 57174 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/3579