مدیر عامل
خدمات الکترونیک

 
اوقات شرعی
دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧
اخبار > تهیه و تدوین سند راهبردی شهر هوشمند در سازمان فاوا


  چاپ        ارسال به دوست

تهیه و تدوین سند راهبردی شهر هوشمند در سازمان فاوا

با توجه به تحولات سریع و پیچیدگی های جهان امروز برای اغلب شهرهای کشورهای در حال توسعه از قبیل ایران دیگر برنامه ریزی های سنتی و طرح های رایج نظیر طرح جامع و تفصیلی نمی تواند پاسخگوی حل مشکلات شهری باشد. در این میان یک برنامه ریزی استراتژیک می تواند کمک شایانی به حل معضلات شهری نماید.

برنامه های راهبردی توسعه شهری پاسخی به نیاز مدیریت شهری در کشور است که در چارچوبی علمی به آینده محتمل توسعه شهر به شکلی هدفمند و با اتکا به مشارکت همه بهره وران بپردازد.   

براي مديريت شهر به‌منظور دستيابي به شهر هوشمند بر اساس استانداردهاي روز دنيا علاوه بر معماران و شهر سازان چيره‌دست و خلاق شهر نياز به متخصصان حوزه فناوري اطلاعات نيز لازم و ضروریست تا بتوان با تلفيق دانش مديريت شهري و دانش فناوري اطلاعات به تحقق شهر هوشمند جامع عمل بپوشانیم.

مهم‌ترین و اساسی‌ترین مرحله در ایجاد شهر هوشمند تهیه سند راهبردی برای آن است که در اولین قدم مورد توجه خاص سازمان فناوری اطلاعات و ارتبلاطات شهرداری کرمانشاه قرار گرفته است.

تهیه و تدوین سند راهبردی شهر هوشمند که یکی ازاساسی ترین اقدامات سازمان فاوای شهرداری کرمانشاه بشمار می رود در حال حاضر در دست اقدام است. 

 


٠٨:٠٠ - 1397/02/11    /    شماره : ٧٨٠٩    /    تعداد نمایش : ٣٦خروج
رهبر معظم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7134 | بازدید امروز : 133 | کل بازدید : 53216 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/3125