کرمانشاه 00:29 جمعه 26/7/1398 صفحه اصلی
 
پیام گرامیداشت رئیس سازمان فاوا به مناسبت هفته دفاع مقدس
1398/07/07-10:57 تعدا بازدید: 21 گروه خبری: اخبار کد خبر: 216
روابط عمومی سازمان فاوا
پیام گرامیداشت رئیس سازمان فاوا به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری متن پیام جناب آقای پژوهنده ریاست محترم سازمان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی، آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد .
دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی، مقاومت و پایداری مردم قهرمان و پرافتخار ایران اسلامی است و یک تعبیر گویا در ایستادگی ملت قهرمان ماست.
اینجانب با گراميداشت ياد و خاطره رشادت ها و دلاور مرديهاي تمامي شهيدان گرانقدر، رزمندگان و ايثارگران بدينوسيله مراتب تهنيت و تبريك خويش را به مناسبت اين ايام غرور آفرين ابراز نموده و سربلندي ايران اسلامي و توفيقات روز افزون مردم شريف استان کرمانشاه  به ويژه ايثارگران و جانبازان شهرداری را در پرتو منويات رهبر عظيم الشان انقلاب و فرماندهي معظم كل قوا حضرت آيت اله خامنه اي (مد ظله العالي) از خداوند متعال مسئلت  مي نمایم.نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  فاوای تهران
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری تهران 
 
 

معرفی شهردار| شهرداری های كشورمصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاواشهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava1398|