کرمانشاه 10:43 پنجشنبه 28/6/1398 صفحه اصلی
 
مکانیزاسیون توزیع برگه های عوارض سالیانه مبتنی بر GIS
1397/12/18-10:10 تعدا بازدید: 129 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 172
خبرگزاری
مکانیزاسیون توزیع برگه های عوارض سالیانه مبتنی بر GIS
مکانیزاسیون توزیع برگه های عوارض سالیانه مبتنی بر GIS

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، فاوا با همکاری شرکت پست شهرستان کرمانشاه، با هدف توزیع فیش عوارض نوسازی سالیانه در راستای تحقق درآمدهای پایدار شهرداری و به منظور مشارکت شهروندان در پرداخت به موقع عوارض در شهرداری منطقه چهار اقدام خواهد نمود.  

بر اساس تفاهم نامه سه جانبه فی ما بین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، منطقه چهار و شرکت پست شهرستان کرمانشاه مقرر گردید کد های نوسازی و کد های پستی بر روی نقشه های GIS موجود واقع در محدوده میدان فردوسی تا بلوار خلیج فارس ( به عنوان منطقه ی پایلوت ) جانمایی گردد بطوریکه مشترکین از این پس بدون مراجعه حضوری به شهرداری قادر به دریافت فیش های عوارض نوسازی سالیانه ی خود می گردند.

رئیس سازمان فاوا ضمن تاکید بر ایجاد ارتباط موثر و دائمی ارگان های خدمات رسان با شهروندان، گفت:

با توجه به رشد و توسعه شهری طبق برنامه ریزی انجام شده چاپ و توزیع فیش های عوارض سالیانه در سطح منطقه چهار در حال انجام است تا درآمدهای حاصل از وصول این عوارض برای تسریع در ارتقای کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان استفاده شود.

رئیس سازمان فاوا اظهار داشت: آماده سازی و انتشار عوارض نوسازی به منظور اجرای قانون نوسازی و عمران شهری مبتنی بر GIS در این منطقه صورت خواهد گرفت، وی با اشاره به نیاز شهرداری ها به جذب درآمدهای پایدار گفت: عوارض نوسازی از جمله این درآمدهاست که دریافت آن موجب افزایش منابع درآمدی این دستگاه محسوب می شود.

همچنین بنا بر اظهارات رئیس سازمان فاوا پس از اتمام این مرحله پروژه فوق به کلیه مناطق هشتگانه تعمیم داده خواهد شد، که انشاء الله با همکاری و همیاری شهروندان این منطقه در پرداخت به موقع عوارض نوسازی شاهد رونق فعالیت های شهرداری در توسعه و آبادانی منطقه باشیم.
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/23 - 17:28
نام کاربری: مهمان
1398/04/23 - 17:28
نام کاربری: مهمان
1398/04/23 - 17:28
نظر شما :
 
 
 
  فاوای تهران
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری تهران 
 
 

معرفی شهردار| شهرداری های كشورمصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاواشهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava1398|