کرمانشاه 00:53 سه شنبه 19/9/1398 صفحه اصلی
 
راه اندازی سیستم درآمد هزینه در اداره درآمد شهرداری کرمانشاه استارت خورد.
1397/12/17-20:18 تعدا بازدید: 101 گروه خبری: مدیریت کد خبر: 167
خبرگزاری
راه اندازی سیستم درآمد هزینه در اداره درآمد شهرداری کرمانشاه استارت خورد.
راه اندازی سیستم درآمد هزینه در اداره درآمد شهرداری کرمانشاه استارت خورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه راه اندازی سیستم درآمد و هزینه توسط سازمان فاوا با الویت بندی منطقه 4 شروع به کار کرده و تمام مناطق و سازمان ها  در این سیستم جای خواهند گرفت.

 مدیر عامل فاوا در این خصوص گفت :  با توجه به مکانیزه شدن فعالیت شهرداری ها در حوزه های عملیاتی بخصوص رویداد های مالی و درآمد ها لزوم یک سیستم که نقش رابط بین سیستم هایی همچون شهرسازی، نوسازی، کسب و پیشه، عوارض خودرو و ... سیستم حسابداری و دریافت و پرداخت در شهرداری های بزرگ امری ضروری می نماید.

وی در ادامه افزود: سیستم درآمد یک حلقه ارتباطی است که از تکرار عملیات ورود اطلاعات در سیستم های مختلف که موجب ایجاد هزینه و بروز اشتباهات احتمالی می شود جلوگیری می کند و ضمن تولید صورتحساب، درآمد، اسناد مالی مربوطه را تولید و به سیستم حسابداری مالی انتقال می دهد.

از امکانات سیستم درآمد به مواردی همچون یکپارچگی اطلاعات درآمد با سایر سیستم های فعال در حوزه مالی و اداری شهرداری، تعریف انواع سر فصل های درآمدی،  تهیه گزارشات کنترلی و مقایسه ای برای بازه های مختلف زمانی و نگهداری سوابق می توان اشاره کرد.

مدیر عامل فاوا با بیان اینکه باید قدر زمان را بدانیم، تصریح کرد: هر وقت از فرصت ها استفاده نکردیم، شکست خوردیم و بنا بر کلام حضرت امیر (ع)، فرصت ها را باید غنیمت بشماریم.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  فاوای تهران
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری تهران 
 
 

معرفی شهردار| شهرداری های كشورمصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاواشهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava1398|