کرمانشاه 00:19 سه شنبه 19/9/1398 صفحه اصلی
 
نشست صمیمی رئیس سازمان فاوا با مشاور شهردار و رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری
1397/12/17-20:17 تعدا بازدید: 126 گروه خبری: مدیریت کد خبر: 166
نشست صمیمی رئیس سازمان فاوا با مشاور شهردار و رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری
نشست صمیمی رئیس سازمان فاوا با مشاور شهردار و رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری در آغاز هفته جاری نشست صمیمی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی IT و سایت جهت مسئولین روابط عمومی ادارات و مناطق شهرداری با حضور رئیس سازمان فاوا و رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری در محل سازمان فاوا برگزار گردید.  

در ابتدای این نشست مدیر عامل فاوا  ضمن خیرمقدم و قدردانی از فعالیت ها و پیگیریهای حوزه روابط عمومی شهرداری علی الخصوص جناب آقای دولتشاهی به عنوان یکی از پر سابقه ترین افراد در حوزه رسانه در استان کرمانشاه، حوزه روابط عمومی را حوزه ای بسیار حساس خواند و اظهار داشت :   بهره مندی از ابزارهای نوین و فناوری اطلاعات ویژه حوزه های IT و فناوری اطلاعات نیست ، روابط عمومی ها نیز برای اثربخشی فعالیت های خود باید از این ابزارها به نحو مطلوب استفاده کنند.

وی در خصوص طراحی پورتال جدید افزود: این سازمان بر اساس رسالت خود در ارائه خدمات الکترونیک و فراهم نمودن زیرساخت‌های فناوری اطلاعات برای شهر و شهرداری کرمانشاه به بازطراحی و به ‌روزرسانی دانش‌محور سایت شهرداری کرمانشاه به آدرسfava.kermanshah.ir بر مبنای ویژگی‌های تجربه‌کاربری با هدف تغییر نگرش و فرم  سنتی که مبتنی بر معماری چند لایه و دارای امنیت بالاست اقدام نموده است.

رئیس محترم روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ضمن تشکر بابت راه اندازی پورتال جدید شهرداری کرمانشاه و قدردانی بابت همکاری خوب حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه اطلاع رسانی خدمات به شهروندان محترم به روز رسانی دانش مسئولین روابط عمومی را با توجه به پیشرفت سریع روش های تولید محتوا، ضرورتی اجتناب پذیر برشمرد.

در این نشست مقرر شد سازمان فاوا نسبت به آموزش و برگزاری دوره های it برای رابطین و مسئولین روابط عمومی واحد های تابع شهرداری اقدام نمایند.

مدیر عامل فاوا در خاتمه این نشست از تلاش های صادقانه و فعالیت های اثر بخش جناب آقای دولتشاهی در حوزه روابط عمومی و ارتباطات تقدیر و تشکر کرد و برای ایشان و همه فعالان عرصه ارتباطات آرزوی سلامتی و بهروزی داشتند
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  فاوای تهران
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری تهران 
 
 

معرفی شهردار| شهرداری های كشورمصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاواشهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava1398|