کرمانشاه 00:06 سه شنبه 19/9/1398 صفحه اصلی
 
تقدیر ریاست سازمان فاوا از رزمندگان و ایثارگران معزز شاغل در سازمان
1397/12/17-20:16 تعدا بازدید: 72 گروه خبری: مدیریت کد خبر: 165
خبرگزاری
تقدیر ریاست سازمان فاوا از رزمندگان و ایثارگران معزز شاغل در سازمان
تقدیر ریاست سازمان فاوا از رزمندگان و ایثارگران معزز شاغل در سازمان

همزمان با روزهای دهه ی مبارک فجر ریاست سازمان فاوا طی مراسمی از رزمندگان و ایثارگران معزز شاغل در این سازمان تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، پژوهنده ریاست سازمان فاوا ضمن گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزیشکوهمند انقلاب اسلامی به برشمردن ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران پرداخت و خاطر نشان کرد: که استقلال و امنیت و همه ی ارزش های اکنون کشور ما حاصل خون شهیدان می باشد که در پاسداشت این ارزش ها از گران ترین بهای زندگی خود که همان جان خویشتن بود گذشتند. امروز آرامش و اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری ها، رشادت ها و دلیری جوانمردانی است که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی برای دفاع از میهن در جبهه ها سنگ تمام گذاشتند و اکنون نیز در این برهه زمانی با تمام توان در امر خدمت رسانی و سازندگی کشور فعالیت می کنند. مسئولیت و رسالت شما به عنوان یادگاران دفاع مقدس تبیین اهداف عالیه انقلاب اسلامی و آگاهی بخشی به افراد جامعه است.

بنابراین گزارش، ریاست سازمان فاوا و کارمندان این سازمان طی این جلسه پای صحبت ها و درد دل های آقای یاوری و دارابی از ایثارگران معزز شاغل در این سازمان نشستند.

آنها با بیان اینکه کار جهادی یعنی انجام کار درست و علمی که سرلوحه آن ایثار و ازخودگذشتگی است اظهار داشتند به عنوان الگوی عملی در راستای ترویج ایثار و از خودگذشتگی در جامعه مطرح باشند و فرهنگ معنویت را در سازمان و بین همکاران ارتقاء دهند.

لازم به ذکر است؛ در خاتمه این نشست صمیمی، از جناب آقای یاوری و دارابی از ایثارگران معزز شاغل در سازمان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

پژوهنده نیز ضمن دعوت از تمامی آحاد مردم به راهپیمایی 22 بهمن، تاکید کرد: که خروش و همت بلند مردم در این روز نشانه ی عظمت و اقتدار نظام خواهد بود و با صدای رسا مجدداً دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  فاوای تهران
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری تهران 
 
 

معرفی شهردار| شهرداری های كشورمصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان فاواشهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava1398|