Menu
آخرین رویداد ها
بهره برداری و رونمایی از پورتال جدید شهرداری کرمانشاه
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

بهره برداری و رونمایی از پورتال جدید شهرداری کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات پورتال جدید شهرداری کرمانشاه با زیر ساختی تقویت شده، خلاق و روزآمد به منظور تعامل بیشتر ذینفعان، کارکنان، همشهریان و همه افرادی که به نوعی با شهرداری در ارتباط هستند، در تاریخ 97/10/15 رونمایی شد.

از قابلیت های مهم این پورتال تغذیه اطلاعاتی اتوماتیک سایت، مبتنی بر معماری چند لایه و دارای امنیت بالاست و از دیگر تغییرات بارز این پورتال می توان به مدیریت فایل و مولتی مدیا و مدیریت ماژول و پلاگین و ... اشاره کرد.

پژوهنده مدیر عامل سازمان فاوا شهرداری با بیان این مطلب گفت: پورتال جدید با هدف تغییر نگرش و فرم سنتی ارائه خدمت به جدیدترین و روزآمدترین نحوه ارائه خدمات به همشهریان آغاز به کار کرد.

وی در خصوص طراحی پورتال جدید افزود: برای طراحی و راه اندازی این پورتال در ابتدا سایت و پورتال شهرداری مورد بازبینی و بررسی قرار گرفت و سپس پورتال جدید با در نظر گرفتن ملاک های بومی و معیارهای زیبایی بصری توسط گرافیست های معتبر طراحی شد.

همچنین با 69 زیر پورتال تمام مناطق و سازمان ها و ادارات شهرداری دارای یک پوسته و زیر پوسته یکسان شدند و بصورت یکپارچه در آمدند.

مهمتر و حائز اهمیت تر اینکه این پورتال از نظر امنیتی توسط کارشناسان چندین بار تست شده و کاملا در برابر حملات سایبری ایمن شده است.

مطلب قبلی پیام تبریک مدیر عامل سازمان فاوا به شهردار جدید کرمانشاه
Print
22

نظرات بسته شده است.

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

کمیسیون ماده 77

شهر سبز کاشت نهال

شهر سبز سمپاشی اشجار

چشم شهروند

شهر سبز تخلف قطع درختان

کمیسیون ماده 100

شهر سبز هرس درختان

جستجوی اموات

137 پیگیری درخواست

میادین و مشاغل شهری

137 ثبت درخواست

ثبت ایده شهروندی

مشاغل مزاحم

پرشیا سافت
دی ان ان