Menu
راه اندازی سیستم درآمد هزینه در اداره درآمد شهرداری کرمانشاه استارت خورد.
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

راه اندازی سیستم درآمد هزینه در اداره درآمد شهرداری کرمانشاه استارت خورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه راه اندازی سیستم درآمد و هزینه توسط سازمان فاوا با الویت بندی منطقه 4 شروع به کار کرده و تمام مناطق و سازمان ها  در این سیستم جای خواهند گرفت.

 مدیر عامل فاوا در این خصوص گفت :  با توجه به مکانیزه شدن فعالیت شهرداری ها در حوزه های عملیاتی بخصوص رویداد های مالی و درآمد ها لزوم یک سیستم که نقش رابط بین سیستم هایی همچون شهرسازی، نوسازی، کسب و پیشه، عوارض خودرو و ... سیستم حسابداری و دریافت و پرداخت در شهرداری های بزرگ امری ضروری می نماید.

وی در ادامه افزود: سیستم درآمد یک حلقه ارتباطی است که از تکرار عملیات ورود اطلاعات در سیستم های مختلف که موجب ایجاد هزینه و بروز اشتباهات احتمالی می شود جلوگیری می کند و ضمن تولید صورتحساب، درآمد، اسناد مالی مربوطه را تولید و به سیستم حسابداری مالی انتقال می دهد.

از امکانات سیستم درآمد به مواردی همچون یکپارچگی اطلاعات درآمد با سایر سیستم های فعال در حوزه مالی و اداری شهرداری، تعریف انواع سر فصل های درآمدی،  تهیه گزارشات کنترلی و مقایسه ای برای بازه های مختلف زمانی و نگهداری سوابق می توان اشاره کرد.

مدیر عامل فاوا با بیان اینکه باید قدر زمان را بدانیم، تصریح کرد: هر وقت از فرصت ها استفاده نکردیم، شکست خوردیم و بنا بر کلام حضرت امیر (ع)، فرصت ها را باید غنیمت بشماریم.

مطلب قبلی در راستای الکترونیکی نمودن خدمات شهرداری سازمان فاوا اقدام به طراحی نرم افزار کسب و پیشه توسط کارشناسان سازمان نموده است
مطلب بعدی نشست صمیمی رئیس سازمان فاوا با مشاور شهردار و رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری
Print
28 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان